ЗМІ назвали «кураторів» політичного проекту Вакарчука

Бізнес-крило оточення Президента України Петра Порошенка побоюється активного розвитку політичного проекту Святослава Вакарчука.

Про це говориться в матеріалі «РБК-Україна»: «Переговори без довіри: чи почнуть шукати заміну президенту Порошенку».

За даними декількох джерел видання, співак спирається на підтримку українського бізнесмена Віктора Пінчука і російського бізнесмена Михайла Фрідмана.

Також журналісти зазначають, що в кулуарах форуму YES Пінчука, який проходив минулого тижня, Вакарчука помітили в компанії Петра Чернишова – президента корпорації «Київстар», акціонером якої є «Альфа-Груп» Фрідмана.

ЗМІ назвали «кураторів» політичного проекту ВакарчукаСвятослав Вакарчук на конференції YES-2017. Фото з Instagram

1News нагадує, що у травні 2017 року в ЗМІ оприлюднили закриту соціологію, підготовлену для Адміністрації Президента. Опитування показує, що одним з найбільш рейтингових потенційних кандидатів у президенти є музикант Святослав Вакарчук.

У березні соціологічні служби «Социс» і «Рейтинг» зробили заміри президентських рейтингів, результати яких колишній глава фракції БПП та політтехнолог Ігор Гринів презентував під час однієї з нарад на Банковій.

Вони свідчать про те, що за Порошенка проголосували б 13,2% виборців серед тих, хто визначився з кандидатом і планує взяти участь у виборах. На другому місці – лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко з 12,9%, а закриває трійку лідерів співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук з результатом в 12,3%.
Видання «Українська правда» пише, що «Святослава Вакарчука діючий президент Петро Порошенко поки що не сприймає в якості конкурента. Мовляв, той ще не визначився, чи йде в політику».

15 вересня Святослав Вакарчук написав звернення до Президента України щодо створення Антикорупційного суду. «Пане Президенте! Панове Народні Депутати! Це ваш обов’язок і це на вашій відповідальності знайти констиутицційне, та водночас ефективне рішення якомога швидше. Бо вже пройшло 3 роки з часу Революції Гідності, а жоден “серйозний” корупціонер не засуджений до реального терміну ув’язнення», – пише Вакарчук.

Святослав Вакарчук – український музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», композитор, громадський діяч. Заслужений артист України, народний депутат України 6-го скликання.

За оцінкою тижневика «Кореспондент», Святослав Вакарчук входить до першої сотні найвпливовіших і найвідоміших людей в Україні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*