Зеленський збирає екстрену нараду з керівниками НАБУ і САП

Президент Володимир Зеленський має намір зустрітися із керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким і главою НАБУ Артемом Ситником.

Зустріч пройде 28 жовтня у НАБУ за ініціативи президента. За інформацією «Української правди», там буде весь керівний склад НАБУ і САП.

Варто знати: САП відкрила справу про хабарництво «слуг народу» у Верховній Раді

Відзначимо, що президент не озвучував теми майбутньої розмови. Також на зустрічі буде присутній генпрокурор Руслан Рябошапка.

Раніше САП відкрила кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабарів у розмірі 30 тисяч доларів кожним з 11 нардепів від «Слуги народу», які є членами фінансового комітету Ради.

Ймовірна корупція серед «слуг народу»: що треба знати?

  • Ці хабарі нардепи могли брати за голосування на засіданні фінансового комітету Ради проти скасування корупційної схеми, закладеної у процедуру оцінки вартості нерухомості (законопроєкт 2017).
  • 11 «слуг народу», які не голосували за знищення схеми: Ірина Аллахвердієва, Ольга Василевська-Смаглюк, Дар’я Володіна, Юлія Діденко, Олександр Дубінський, Вікторія Кінзбурська, Олексій Ковальов, Ганна Колісник, Олексій Леонов, Анастасія Ляшенко, Євген Петруняк.
  • Офіс Президента вимагав від цих нардепів пройти перевірку на поліграфі. Кілька депутатів уже це зробили, зокрема – Давид Арахамія і Олександр Дубінський, між якими через це виникла суперечка.
  • Згодом на детектор можуть прийти і інші нардепи, зокрема із «Голосу». У фракції заперечують, що представники депутата Антона Яценка могли пропонувати гроші усім членам цього комітету, а не лише «слугам народу».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*