Заступник Кличка Поворозник кришує квартирних шахраїв

«Брехня, замурована під маскою правди, здається правдоподібною і щирою, але несподівано маска з брехні дає маленькі тріщинки.

Правда повільно просочується і збільшує тріщини в брехні … У якийсь момент стіна з брехні починає розвалюватися і … потік правди спрямовується в цей жорстокий світ» – це словаіз «Піноккіо» (Pinocchio), де за сюжетом унікальний хлопчик був дерев’яною лялькою-маріонеткою, а добра фея оживила його, щоб насолоджуватися людським життям за умови, що він буде хоробрим і чесним, а також за сюжетом цей хлопчик повірив злому лялькареві Стромболі і вирушив на Острів задоволень, куди злодій заманював дітей, щоб перетворити їх на ослів для продажу.

У нашій історії-бувальщині аналогія із дзеркальним відображенням, все навпаки – досить дорослий чоловік теж попадає під чари феї, але доброї лише для кримінального світу, яка перетворює цього мужа з людини порядної в ляльку-маріонетку, спонукає нашого героя до нечесності. А хто виступає лялькарем Стромболі? Ляльководом є збірний образ квартирних шахраїв в місті Києві, яких знає і представляє ця «добра фея», в кримінальному світі названа «смотрящою» .

Як писала Агата Крісті, найпершою необхідністю для шахрая є висока репутація. Ось ця «добра фея» і втерлася в довіру до чиновника Київської міської державної адміністрації Поворозника Миколи Юрійовича, який завжди до зустрічі з нею намагався тримати високу планку щодо своєї репутації в чиновницькій кар’єрі.  Яким чином втерлася? – можемо лише здогадуватися. Мова йде про таку собі Петрощук Юлію Анатоліївну, 28.12.1986 року народження, яка прописана в гуртожитку на київському проспекті Науки. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*