Волкер: «ДНР» і «ЛНР» повинні бути розформовані

Спеціальний представник державного департаменту США Курт Волкер заявив, що так звані ДНР і ЛНР повинні зникнути, так як факт їх існування суперечить конституційному устрою України та Мінським угодами. Про це він повідомив під час дискусії у вашингтонському аналітичному центрі Hudson Institute, передає liga.net.

«Так звані Луганська народна республіка і Донецька народна республіка – це утворення, які створені Росією для того, щоб допомогти замаскувати її роль і зміцнити продовження конфлікту. Вони повинні бути розформовані», – зазначив Волкер.

Спецпредставник США вважає, що Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету України, тому «ДНР» і «ЛНР» немає місця в конституційному устрої України.

На думку Волкера, на підготовку місцевих виборів в окремих непідконтрольних районах Донецької і Луганської областей може знадобитися шість місяців після повного розгортання миротворчих сил.

Нагадаємо, Волкер і лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час зустрічі обговорили питання розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*