У «Київському метрополітені» розповіли, як можна буде заощадити на поїздках після подорожчання

metro

У «Київському метрополітені» розповіли, як можна буде заощадити на проїзді в метро, після подорожчання проїзду до 8 гривень. Кияни зможуть зекономити на проїзді в метро купивши безконтактну картку, повідомила прес-секретар «Київського метрополітену» Наталія Макогон в ефірі одного з телеканалів.

«Що стосується нових тарифів, якщо ви поповните цю картку на 50 поїздок, то кожна поїздка буде коштувати 6,50 грн. Я закликаю людей скористатися можливістю заощадити», – зазначила прес-секретар «Київського метрополітену».

Крім того, «Київський метрополітен» повідомив, що з завтрашнього дня сині жетони замінять на зелені, проте старі жетони без доплати можна буде обміняти в касі до кінця липня. У серпні сині жетони можна буде обміняти на зелені з доплатою.

Водночас з 1 вересня 2018 року сині жетони обміну не підлягають і засоби за них не повертаються. Придбані місячні проїзні квитки залишаються дійсними до кінця липня.

Як відомо, в комунальному підприємстві «Київводоканал» заявили, що найближчим часом не планують вводити графік подачі води в столиці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*