Ставленика Порошенка-очільника комісії по тарифам не допустили до переобрання на посаді

Vovk

Очільника Нацкомісії з регулювання енергетики та компослуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка не допустили до участі у конкурсі на посаду голови правління відомства.

Про це повідомляє 24 – «Конкурсна комісія розглянула документи 19 кандидатів і лише 3-х із них не пропустила до етапу співбесід. Серед тих, хто не пройшов – чинний очільник НКРЕКП Дмитро Вовк«.

Так, зауважується: причиною недопуску Вовка, якого експерти звинувачують у сприянні затвердженню кабальної для українців формули «Роттердам+», стала нестача досвіду роботи у сфері енергетики (з необхідних 5 років він має лиш три – ред.).

Крім того, зазначається, з тієї ж причини комісія не допустила до участі в конкурсі й заступника Вовка – Антона Гудаченка.

Вовка називають ставлеником президента Петра Порошенка – до роботи в НКРЕКП він працював у корпорації Roshen, а також в інвесткомпанії ICU, яку пов’язують із главою держави.

НагадаємоКоломойський стверджує: оточення президента відмовляється від нього, тому він не має шансів переобратись на 2 термін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*