Старшокласники з Івано-Франкового навчалися захищати Вітчизну в польових умовах

Військово-патріотичне виховання в опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка», що в Яворівському районі Львівської області, виходить на якісно новий рівень. Тут для старшокласників відбулися 3-денні навчально-польові збори, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни».

Про це повідомив сьогодні, 21 травня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської РДА.

Школярі із селища Івано-Франкового пройшли вишкіл із здачі нормативів, стройової підготовки, із тактичної та вогневої підготовки.

Під час навчально-польових зборів підбили підсумки спільної роботи з учнями за два роки вивчення предмета «Захист Вітчизни». Юнаки демонстрували знання щодо характеристики загальновійськового бою, видів вогню і маневру, способів пересування на полі бою та інше.

На завершальному етапі юнаки в польових умовах прослухали курс із основ тактичної підготовки, пройдуть практичний вишкіл щодо обладнання захисної позиції та відпрацювання дій взводу у наступі й обороні. Під час заняття з медико-санітарної підготовки старшокласники перевірять навички користування засобами солдатської аптечки.

Заняття та практичні стрільби із автомата Калашникова учнями провели військовослужбовці з м. Яворова.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*