Спецпрокурор Мюллер намагався викликати Трампа повісткою на суд присяжних, — WP

Спецпрокурор Мюллер намагався викликати Трампа повісткою на суд присяжних, — WP

У березні 2018 року спецпрокурор Роберт Мюллер, до повноважень якого входить пошук змови Дональда Трампа з Москвою, пригрозив привести чинного президента на слухання перед великим жюрі.

Про це пише The Washington Post з посиланням на чотири джерела, передає РБК.

За відомостями видання, юристи Трампа заявили Мюллеру, що у президента немає обов’язку з’являтися на допит до спецпрокурора. На це, уточнили співрозмовники газети, Мюллер відповів, що може викликати президента встановленим порядком на слухання перед великим жюрі присяжних.

30 квітня газета The New York Times опублікувала черговий злив, в якому опинилися питання Мюллера президенту. Всього їх було близько 40.

Трамп назвав слив питань Мюллера ганьбою і зазначив, що звинувачення проти нього фальшиві і що жодне питання Мюллера не стосується звинувачення в змові. «Така ганьба, що питання щодо полювання на відьом просочилися в ЗМІ. Питань з приводу змови немає. О, я розумію … це вигаданий, фальшивий злочин, змова, якої ніколи не існувало, а розслідування почалося з незаконно лприлюдненої засекреченої інформації. Здорово! »- написав американський президент в своєму Twitter.

Видання повідомляє, що сам Трамп був готовий постати перед Мюллером, проте його юристи не радять цього робити: Мюллер може задати питання, що не має відношення до президентської кампанії, з далекого минулого, а при невірній відповіді Трамп ризикує отримати звинувачення у брехні під присягою. 

Роберт Мюллер — спецпрокурор, призначений для проведення незалежного розслідування зв’язків членів передвиборчого штабу Трампа з Росією. До свого розслідування він ставиться дуже серйозно і залучив до роботи кращих в США фахівців.

«Аргумент»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*