Школярів навчатимуть захисту своїх прав

Школярів навчатимуть захисту своїх прав

Комісія з правознавства Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України схвалила «Збірник матеріалів з правового виховання» для використання у закладах загальної середньої освіти.

Так, Збірник розроблено за участі педагогів та членів робочої групи Комунікаційного комітету системи правосуддя за підтримки Державної судової адміністрації України. Про це повідомляє Судова влада України.

З текстом Збірника можна ознайомитись за посиланням.

Авторами посібника є педагоги у сфері правознавства Нінель Клименко, Алла Усата, Олександр Наровлянський, Елла Ситник та суддя господарського суду Харківської області, член Ради суддів України та Робочої групи Комунікаційного комітету системи правосуддя Тетяна Суярко.

Цей збірник включає розробки навчально-правових заходів для учнів середньої школи, метою яких є систематизація знань учнів про судову систему України, формування вмінь та навичок дітей працювати в команді, захищати за потреби свої права в судовому порядку, працювати з нормативно-правовою базою, застосовувати здобуті знання в практичній діяльності, сприяти формуванню правової культури та популяризувати інститут судової влади серед молоді.

«Аргумент»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*