Ризик відтоку інвестицій: Зеленського застерегли від призначення людей Коломойського

Президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала заявив, що інвестори негативно відреагували на перші кадрові рішення президента України Володимира Зеленського. За його словами, подальші призначення на високі посади людей з кола бізнесмена Ігоря Коломойського можуть спричинити відтік інвестицій з України.

Про це пише Deutsche Welle.

«На жаль, інвестори – за реакціями на єврооблігації і на українську гривню – відреагували на ось ці перші призначення негативно. Перша реакція негативна, – сказав Фіала. – Чим більше буде серед призначень людей з орбіти Коломойського, тим більше це призводитиме до зростання вартості наших запозичень, тим складніше буде для корпорацій і для уряду залучати гроші і в Україні, і за кордоном. Ці гроші будуть дуже дорогими, може навіть мати місце відтік інвестицій».

За словами Фіали, у інвесторів виникає скепсис щодо подальшого потенціалу України рухатися в напрямі встановлення верховенства права.

При цьому він додав, що призначення екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса та екс-міністра фінансів Олександра Данилюка інвестори вважали б хорошим сигналом.

Як повідомлялося раніше, Зеленський призначив Олександра Данилюка секретарем Ради національної безпеки та оборони.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*