Рада відмовилася скасувати е-декларування для антикорупціонерів

Верховна Рада провалила голосування за законопроекти про скасування електронного декларування для активістів антикорупційних громадських організацій.

За ухвалення законопроектів №6271 і №6674 проголосували 156 та 157 народних депутатів, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Законопроектом №6271, авторства групи народних депутатів на чолі з головою фракції «Батьківщина» Юлією Тимошенко, пропонувалося повністю звільнити громадських активістів, які протидіють корупції в Україні, від подавання е-декларацій.

Інший законопроект №6674 вніс президент Петро Порошенко. Він просив Раду замінити е-декларування для антикорупційних активістів на вимогу про фінансове звітування громадських організацій.

Парламент не лише не захотів ухвалювати їх у першому читанні, а й відмовився відправити на доопрацювання. Таким чином, обидві законодавчі ініціативи вважаються відхиленими.

Як відомо, в Європейській комісії розкритикували владу України за те, що вона досі не виконала своє зобов’язання скасувати електронне декларування для громадських активістів, які протидіють корупції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*