Порошенко сфальсифікував вибори в об’єднано територіальні громади – Тимошенко

Чинний президент Петро Порошенко навмисно вибрав 40 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), де має найсильніший адмінресурс, аби провести вибори. Про це під час прес-конференції заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, передає кореспондент інтернет-видання UA1

За її словами, вчора 29 квітня, пройшли вибори в 40 громадах із 200 необхідних.

«Вибори в ОТГ – це репетиція того, чи будуть наступні президентські вибори чесними, чи діятиме влада демократично. З 200 громад для виборів обрали лише сорок, де є місцеві феодали, підлеглі чинному президенту. При чому обирали ті громади, де найслабкіша партія «Батьківщина», – заявила Тимошенко.

За її словами, кандидати в депутати ОТГ від «Батьківщини» на регіональних рівнях піддавались тиску з боку обласних адміністрацій.

«Навіть екс-президент Віктор Янукович так не знущався над демократією, як знущались цього року. У Харківській області в депутати ОТГ йшли багато вчителів. Їх викликали до адміністрації і їм сказали: хочете йти від партії «Батьківщини» – звільняйтеся. У Рівненській області людину, яка пропрацювала 20 років лісником і вирішила стати депутатом ОТГ від «Батьківщини»,  звільнили з посади. Але він пішов і переміг», – сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що вже має на руках 40 протоколів з мокрими печатками, згідно з якими партія «Батьківщина» перемогла у 11 з 17 областей. Тоді як президентська партія –  у 3. Від «Батьківщини» обрано 277 депутатів в ОТГ, від БПП – 212.

НагадаємоТимошенко не вважає, що діючий президент Петро Порошенкоздатен чесним шляхом вийти в другий тур наступних президентських виборів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*