Платний і державний адвокати Януковича самовільно залишили засідання суду

Призначений 31 липня державою колишньому президентові України Віктору Януковичу адвокат Віктор Овсянніков самовільно залишив судове засідання після скандальної витівки його колеги.

Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Після оголошення суддею дебатів адвокат Олександр Байдик, який напередодні долучився до захисту екс-президента по договору, влаштував скандал і хотів подати клопотання про продовження допиту свідків. Натомість головуючий у справі суддя Владислав Дев’ятко наголосив, що час для подачі клопотань вийшов.

Адвокат Байдик почав перебивати прокурора, який намагався розпочати дебати. Після цього він вийшов із зали суду, а слідом за ним засідання залишив і державний адвокат.

«Суд вчергове вимушений констатувати, що сторона захисту самовільно залишила судове засідання. Захисник, призначений за рахунок держави, без дозволу суду покинув засідання. Ми сьогодні ж звернемось до Центру надання вторинної юридичної допомоги з вимогою виконати рішення суду і призначити захисника, який буде керуватись вимогами закону», – сказав суддя Дев’ятко.

Прокурор Руслан Кравченко, своєю чергою, попросив суд звернутись до Дисциплінарної комісії адвокатів з приводу незадовільної поведінки захисників Януковича, які «унеможливлюють розгляд справи».

З огляду на вказані події, в суді оголосили перерву до 14 години.

Нагадаємо, 31 липня адвокат підозрюваного у державній зраді екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк написав заяву до поліції, заявивши про злочин прокурорів та суддів Оболонського райсуду міста Києва.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*