На Волині затримали митників, які брали хабарі за ввезення «євроблях»

На Волині на одержанні неправомірної вигоди співробітники СБУ викрили працівників митного поста «Піща».

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Волинські правоохоронці викрили корупційну діяльність службових осіб Волинської митниці ДФС у пункті пропуску «Піща». Митники налагодили на ділянці українсько-білоруського кордону механізм системного одержання неправомірної вигоди від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих «єврономерах».

На Волині затримали митників, які брали хабарі за ввезення «євроблях»

Правоохоронці зафіксувати шість епізодів незаконного збагачення посадовців митного органу обсягом понад 2 тисячі доларів

Сьогодні, 7 червня, під час чергового розподілу одержаної неправомірної вигоди між службовими особами митного поста, викрито інспектора та одного з його керівників, зі згоди якого підлеглі влаштували системні побори у пункті пропуску за нестворення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації.

Проводяться слідчі дії також щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи.

Триває досудове розслідування, по завершенню першочергових слідчих дій вирішуватиметься питання щодо повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання їм запобіжного заходу.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*