На Марсі зможе «побувати» будь-який бажаючий: NASA запустило дивовижний проект

NASA пропонує всім бажаючим жителям Землі зробити символічний внесок у місію Mars-2020 – відправити на Червону планету власні імена.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, персональні дані американське аерокосмічне агентство запише на спеціальний кремнієвий мікрочип.

Місія нездійсненна: у NASA почалися проблеми з польотом на Марс

Якщо ви хочете взяти участь в кампанії Send Your Name, потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті місії. Зазначимо, заявки приймаються до 30 вересня. Людина, яка подасть заявку, отримає пам’ятний посадковий талон на рейс «Mars 2020».

На Марсі зможе «побувати» будь-який бажаючий: NASA запустило дивовижний проект

На Марсі зможе «побувати» будь-який бажаючий: NASA запустило дивовижний проект

Нагадаємо, Mars-2020 сконцентрується безпосередньо на минулому планети, ровер не буде витрачати час на пошук дійсного життя. Як відомо, раніше марсоходи Spirit, Opportunity і Curiosity знаходили підтвердження того, що багато років тому на Марсі могло існувати життя. Ровер Mars-2020 повинен прорубати грунт Червоної планети, діставшись до марсіанських порід. Метою будуть карбонатні відклади, які випадають в осад з води. Mars-2020 побуває не тільки на дні марсіанського озера, але і пройде по береговій лінії. Марсохід повинен зібрати близько 40 зразків, які будуть на Землі до 2030 року.

В мережі опублікували зворушливе відео з відомим ровером Opportunity, який колесив по Марсу. Відео створювали, використовуючи необроблене зображення з камери ровера, а також звук реального вітри на Червоній планеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*