Медики попередили про небезпеку популярного засобу для схуднення

Впродовж тривалого часу вчені намагаються знайти формулу підтримки нормальної ваги, не дотримуючись при цьому жорстких дієт і не відчуваючи голоду. Велика кількість експертів ходиться на думці, що це може забезпечити використання біодобавок для схуднення, в основному – це трав’яні чаї. Але їх вживання не настільки безпечне.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це собщает видання  «Актуальные новости».

Експерт розповів про шкоду, яку може принести організму неконтрольоване вживання цих популярних засобів для схуднення.

Кандидат медичних наук Сергій Коваленко зазначив, що чаї на травах мають проносний ефект. Завдяки їм дійсно можна зменшити вагу на кілька кілограмів, однак це не виключає проблем зі здоров’ям.

“По суті, при вживанні такого чаю відбувається втрата більшої кількості рідини, вітамінів і мінеральних речовин. В результаті організм виявляється «висушеним»”, – пояснив експерт.

Медик звернув увагу на те, що такий результат схуднення простіше виправити молодим, ніж людям старшого віку, і порадив бути гранично обережними при вживанні даних коштів для схуднення.

Нагадаємо, серед найбільш просунутих любителів здорового способу життя останнім часом почали входити в моду гребінці для тіла. Вважається, що розчісування тіла цими нехитрими пристроями покращує стан шкіри і дозволяє боротися з целюлітом, затримками вологи в організмі, сухістю, має омолоджувальну дію  і дозволяє боротися із зайвою вагою.

Нагадаємо також, незважаючи на стійкий міф про те, що «їсти після 18 годин шкідливо», сучасні дієтологи попереджають, що лягати спати з порожнім шлунком шкідливо для психічного здоров’я. Почуття голоду створює стрес для організму, посилюючи занепокоєння, що перешкоджає повноцінному відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*