Мати кримського політв’язня Примова обіцяла припинити голодування, – омбудсмен

Мати кримського політв’язня, фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Нурі Примова Раіме Примова обіцяла припинити голодування.

Про це Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

«Ми зв’язалися з одним із правозахисників, які опікуються Нурі Прімовим та його мамою. Нам повідомили, що Райме ханум обіцяла припинити голодування ще вчора. Сьогодні ж (3 липня – ред.) їй стало значно гірше. Вона в лікарні з критично низьким тиском», — написала омбудсмен у Facebook.

Денісова закликала Раіме Примову припинити голодування.

Нагадаємо, Раіме Примова оголосила голодування 20 червня. Жінка написала заяву в Управління ФСБ Росії по Криму з вимогою обміняти її сина.

3 липня Раіме Примова потрапила в лікарню через низький тиск.

Нурі Примов — мешканець Севастополя. У січні 2015 року його арештували та звинуватили в організації діяльності «Хізб ут-Тахрір», яку Росія визнала терористичною організацією.

«Хізб ут-Тахрір» — міжнародна ісламська політична партія, яка публічно та вільно діє в країнах Європи та в США.

У вересні 2016 року Примова в анексованому Криму засудили до 5 років колонії.

Загалом же у січні 2015 року у справі про організацію «Хізб ут-Тахрір» в Криму були арештовані Руслан Зейтуллаев, Нурі Примов, Рустем Ваит. Пізніше — Ферат Сайфуллаев, в лютому 2016 року — Емір-Усеїн Куку, Енвер Бекіров, Муслім Алієв і Вадим Сірук.
Адвокат затриманих повідомляв, що у російському СІЗО з них знущаються.

Нагадаємо, у травні поточного року в анексованому Криму окупаційна влада затрималадвох кримських татар, двоюрідних братів Нурі Примова.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*