Кому може бути вигідний підпал будинку Гонтаревої: пояснення експерта

Якщо щось повторюється один раз — це випадковість, а якщо щось повторюється вдруге, то це вже система. Зараз відбуваються такі системні кроки саме проти Гонтаревої, яка була очільницею Національного банку України.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів політичний експерт Олексій Мінаков.

Читайте також: Яка ймовірність інсценування Гонтаревою нападів на себе і своє майно: пояснення експерта

Експерт розповів, що Гонтарева за період очільниці зробила «брудну роботу» по очищенню банківського ринку від таких «карманних» і фейкових банків, які обслуговували інтереси певних груп впливу та відмивали кошти. Від всього цього Валерія Гонтарева позбулася й автоматично нажила собі ворогів.

І другий ключовий момент, який пов’язаний з її діяльністю. За часи її очільництва Національного банку України відбувалася націоналізація «Приватбанку». Зрозуміло, що олігарх Ігор Коломойський не дуже був задоволений тим,
– повідомив Мінаков.

«Зараз (Коломойський –24 канал) активно відстоює свою позицію в судах. Ніби націоналізаціє відбувалася незаконно і якраз вже фінальна стадія, то ж впродовж найближчих місяців побачимо чим ця справа закінчиться у судовій площині. Очевидно, що мотиви у Коломойського робити якісь неприємності, залякувати, то вони є», – додав Мінаков.

Які інциденти траплялися з Гонтаревою останнім часом?Спочатку колишню очільницю Нацбанку у Лондоні на пішохідному переході збила автівка.

Потім жінка поскаржилась на те, що машину її невістки та повної тезки спалили.

Останнє нещастя – пожежа у маєтку Гонтаревої під Києвом. Елітний заміський будинок був зареєстрований на чоловіка Гонтаревої, Олега. Маєток мав площу 316 метрів квадратних.

Паралельно Гонтареву викликають до ГПУ та ДБР як підозрювану у справі про легалізацію угрупованням олігарха Сергія Курченка грошей оточення президента-втікача Віктора Януковича. Проте Гонтарева заявила, що не піде на допит, натомість чекає на слідчих у Лондоні.

Сама Гонтарева заявляє про погрози з боку Коломойського через націоналізацію «Приватбанку», колишнім головою якого він був.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*