Голова НАЗК Мангул за серпень заробив 233 тис. грн

Заробітна платня голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександра Мангула в серпні становила 233,1 тис. гривень.

Про це пишуть Українські Новини з посиланням на відповідь НАЗК.

Зокрема, оклад Мангула становить 22,3 тис. гривень, надбавка за вислугу років – 10,7 тис. гривень, надбавка за інтенсивність праці – 22,3 тис. гривень, надбавка за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці – 3,4 тис. гривень.

Також очільнику НАЗК виплатили 117,5 тис. гривень як матеріальну допомогу на оздоровлення та 56,9 тис. гривень відпускних.

Його заступник Станіслав Патюк заробив 69,2 тис. гривень. Із них оклад – 29,7 тис. гривень, надбавка за вислугу років – 9,8 тис. гривень і за інтенсивність праці – 29,7 тис. гривень.

Колишня голова, а нині член агентства Наталія Корчак отримала 91,1 тис. гривень.

Члену НАЗК Олександру Скопичу нарахували 167,5 тис. гривень зарплати, із яких матеріальна допомога на оздоровлення – 85,2 тис. гривень та відпускні – 31,9 тис. гривень. Ще один член Нацагентства Олександр Серьогін заробив 72,2 тис. гривень.

Як відомо, голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул пішов у відпустку й отримав 174,4 тис. гривень матеріальної допомоги та відпускних, не пропрацювавши й півроку на посаді.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*