До зустрічі в Києві: Саакашвілі заявив, що повернеться в Україну найближчим часом

Лідер партії «Рух нових сил» Михайло Саакашвілі заявив, що найближчим часом повернеться в Україну.

Про це Саакашвілі повідомив на відео, опублікованому журналістом Дмитром Гордоном на Facebook.

Гордон нагадав, що Саакашвілі пообіцяв повернутися в Україну 1 квітня в разі невиходу екс-президента Петра Порошенка у другий тур президентських виборів.

«Порошенко, на жаль, потрапив у другий тур, я був цьому не радий. Але от його немає. Вірніше, він є, але він – не президент. Президентом є Володимир Зеленський. Я закликаю його негайно повернути вам громадянство. До вас звертаюся публічно: я вас дуже чекаю», – заявив журналіст.

Водночас, Саакашвілі підтвердив свої плани щодо повернення в Україну.

«Громадянства мене позбавили штучно. У суді моїх справ не розглядають. Вони кажуть, що треба провести експертизу, а на експертизу в них дворічна черга. Зі мною грають у наперстки», – зазначив лідер «Руху нових сил».

За словами Саакашвілі, Зеленський на церемонії інавгурації розповів, про те, що всі українці, які бажають будувати нову державу, можуть приїхати у країну.

«Мені потрібно його відновити. А для початку потрібно просто допустити мене на територію України. Прикордонні війська дістали заборону від Порошенка на мій в’їзд. Сподіваюся, що її буде скасовано дуже швидко. Я збираюся прилетіти в Україну – от моя відповідь. До зустрічі в Києві», – резюмував політик.НагадаємоСаакашвілі готовий почекати поки йому дозволять в ‘їзд в Україну.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*