БППшник Гончаренко «кришує» рейдерство на Одещині – аграрії

В Одеській області у фермерів незаконно відбирають землю та врожай. Стоїть за рейдерством депутат Верховної Ради, заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко.

Про це заявив на брифінгу в Раді народний депутат від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Він зазначив, що рейдерські захоплення відбуваються за підтримки Гончаренка й під прикриттям правоохоронних органів.

Голова Асоціації фермерів Одеської області Микола Якубенко при цьому зауважив, що аграрії пройшли вже всі інстанції, які можна було пройти. Не дало жодних результатів також і звернення до правоохоронних органів.

«Відповідальними за знищення нашого врожаю на полях ми вважаємо спонсорів виборчої програми народного депутата від БПП Олексія Гончаренка. Оцій команді з «Блока Петра Порошенка» начебто віддали на відкуп нашу область», – наголосив Якубенко.У зв’язку із цим Івченко закликав Національне антикорупційне бюро відкрити проти Гончаренка кримінальну справу за сприяння у рейдерстві та захопленні земель. Також він звернувся до однопартійців Гончаренка, аби ті засудили свого колегу.

Сам депутат Гончаренко звинувачення в рейдерстві прокоментував так: «Ні, я не в курсі. Взагалі не знаю навіть, про що ви говорите».

Раніше повідомлялося, що народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко роздаровує виборцям свого округу в Одесі свічки, шампанське та цукерки в брендованому пакеті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*