Автомайдан став надбанням революції, його учасники — посварені

Сергій Коба, який зі скандалом розійшовся з колишніми соратниками з Автомайдану, заявив, що це сталося через розбіжності в політичних поглядах. Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.

За його словами, Олексій Гриценко і Сергій Хаджинов, які належать до партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, прагнули використати Автомайдан у своїх політичних цілях під час виборів до парламенту.

"Вони думали, що виїдуть на Автомайдані, але коли Коба не дав їм це зробити, не поклавши Автомайдан під Анатолія Гриценка, то Коба став невигідний", — каже він.

Читайте также: Скончался еще один герой Небесной Сотни

Суперечності між колишніми друзями посилилися після того, як Коба розпочав розмову про намір створити власну політичну партію. Остаточно посварилися, коли той заявив, що потрібно притягнути до відповідальності за розвал армії міністрів оборони, зокрема й Анатолія Гриценко. Мовляв, саме після цього проти нього почалася навала дискредитацій і, зрештою, публічне виключення з лав Автомайдану.

Однак Коба називає це фікцією. За його словами, Автомайдан як явище – це спільна справа, надбання революції, але на сьогодні в Україні зареєстровано 20 автомайданів – 4 всеукраїнських і 16 регіональних. Однією з таких організацій керує він, іншою – його колишні друзі.

"Виключити мене з Автомайдану – це все одно що виключити Міхаеля Шумахера з гонщиків", — заявив він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*