Звернення до зрадофіла, якому ненависть до української влади застеляє очі

«Поки ти думаєш як повали владу в Україні, я думаю як Україну захистити, зміцнити і розбудувати»

Зрадофіле. Мені в принципі байдуже, за що ти ненавидиш чинну українську владу. Може ти наївний романтик, який мріє про «істинну владу народу», що так само нереально як Царство Боже або комунізм. Може ти прибічник Тимошенко, Гриценко, «Самопомочі» або взагалі Оппоблоку. Може ти просто нездатний до причинно-наслідкових зв’язків та до вивчення історії власної країни, або – ти просто платний інтернет-бот, який працює за гроші певного штабу. В останньому випадку далі можеш не читати – яка тобі різниця, що там пише тобі черговий ідейний порохобот?

Так от зрадофіле. Я розумію, ненависть твоя до чинної української влади така несамовита, що аби підкласти владі свиню, ти не гребуєш нічим. І от. Читаю протягом останньої доби твої аргументи проти влади і бачу – в сліпій ненависті ти дійшов до відвертих брехні та маніпуляції. Приклади? Будь ласка.

«Навіщо зв’язуватися в бійку з набагато сильнішим противником». Маніпуляція. Ти гарно знаєш, що в бійку з набагато сильнішим противником ми ув’язалися не зараз, а у 2014 р., при чому нас про це не запитали. Протистояння на Азовському морі загострювалося протягом всього останнього року. Забув?

«Розвивати армію – це не забезпечити прийнятне годування і гарненьку форму». Брехня. Ще Клаузевіц казав «не починай воювати якщо не вмієш нагодувати військо». Радянський Союз зброї мав досхочу будь-якої, але тільки коли Радянська армія вторгалася в Чехословаччину, єдиним вітчизняним продуктом в раціоні бійців була горілка. А розвалився совок не під ударами армії, а від нестачі м’яса і ковбаси. Те саме з формою. Червона армія у 1941 р. зброї мала до бісової мами – та аби переламати хід війни знадобилися американські тушонка, шкіряні черевики і теплі куртки. Спробуй зараз запропонувати солдату вдягнутися знову в берці «тисячакроків» та в «дубок-скляху». Багато цікавого дізнаєшся. Про себе.

«Аби нарощувати військовий потенціал треба розвивати економіку, а для цього – подолати корупцію». Брехня. По-перше, неймовірно корумпована Британія була володаркою морів і країною над якої не заходило сонце. А Британія яка подолала корупцію стислася до розмірів Британського острова. Нині Китай, який вирвався в світові лідери, за корупцією регулярно на призових місцях. Заступник губернатора з 15 мільярдами доларів в готівці – доказ. Нема прямого зв’язку між рівнем корупції і військовою міццю – доведено історією. Але. 
Зрадофіле, якби в Україні чотири роки не боролися з корупцією – наш солдат і зараз служив би у тих самих «дубку-склясі» і берцях «тисячакроків», у касках часів полонення Паулюса в Сталінграді та у броніках зразка Афганської війни. І жер би наш солдат ті саму перловку на комбіжирі та сухпай в бляшаних банках. Тобто було б усе, як за тих політиків які нині рвуться до влади аби «подолати корупцію». А ще техніка у нас була б як ті 18 БТР на всю 79-ту бригаду які вона витягла весною 14-го, аби встати на кримському перешийку.