Живими не вийдуть: в Росії дали тривожний прогноз щодо дій Путіна

Щоб зупинити падіння рейтингу або навіть підвищити свою популярність, російський президент Володимир Путін здатний на найбожевільніші вчинки, тому що втрачати йому вже нічого.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

В 2013 році, коли Майдан в Україні вже йшов, ніхто в Росії навіть не припускав, які події відбуватимуться в наших країнах у наступні 12 місяців.

“Якби у кого запитали: чи можете ви собі уявити анексію Криму, війну проти України, вбивство 10 тисяч осіб, збитий “Боїнг”, котли під Іловайськом та Дебальцеве, що Путін говоритиме і про існування «Новоросії» для розділу України?”, зазначив Слава Рабінович, наголосивши, що все це було зроблено Путіним для підвищення свого рейтингу, оскільки було ясно, що навіть ціна на нафту в 110 доларів за барель не рятує Росію від рецесії.

Бурхливе зростання світової економіки Росії не допомогло і щоб не відповідати за цей “провал”, Путін і почав робити те, що він зробив.

У 2013 році все це було неможливо уявити, як неможливо уявити зараз, що може зробити глава Кремля в наступні рік-два, тобто “все, що завгодно”.

“Їм втрачати вже нічого, живими з Кремля вони не вийдуть. Тому вони змушені діяти без гальм”, резюмував Слава Рабінович.

Повний текст інтерв’ю зі Славою Рабіновичем читайте в найближчі дні.

Нагадаємо, раніше в ексклюзивному інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ Слава Рабінович розповів чому не розколюється оточення Володимира Путіна і при яких умовах нинішній кремлівський режим зникне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.