Замість MARUV на Євробачення-2019 від України може поїхати Freedom Jazz

Україну на Євробаченні-2019 замість MARUV може представити жіночий музичний колектив Freedom Jazz. Адже за правилами музичного конкурсу, якщо переможець нацвідбору відмовляється від участі в Євробаченні, на нього вирушає той артист, який набрав найбільшу кількість балів після переможця. А це – Freedom Jazz.

«З погляду де-юре, це звичайно нонсенс. Але з погляду моралі, з огляду на ситуацію, що склалася між Росією і Україною, я вважаю, що сенс в цьому є – адже між країнами зараз військовий конфлікт», – коментував раніше виданню «Вести» скандал довкола MARUV Вадим Лисиця – продюсер співачки Alyosha, яка представляла Україну на Євробаченні-2010.

Читайте також: Хто винен у «ватних» учасниках нацвідбору на Євробачення-2019

Співачка MARUV, яка перемогла у нацвідборі на Євробачення-2019, та Національна суспільна телерадіокомпанія України не підписали 25 лютого угоду щодо участі артистки у пісенному конкурсі.

Національний мовник і співачка не дійшли згоди через низку причин. Голова НСТУ Зураб Аласанія заявив, що не всі гарні українські виконавці готові бути гарними культурними дипломатами.

Рішення про виконавця, що представлятиме Україну на Євробаченні, поки не прийнято. Перемовини із наступним кандидатом почнемо зранку (26 лютого – ред.),
– повідомив Аласанія.

Дивіться відео виступу Freedom Jazz на нацвідборі на Євробачення-2019: