За численні злочини сьогодні у Львові затримали трьох поліцейських

Уночі 26 лютого на головному залізничному вокзалі Львова затримали трьох поліцейських, яких підозрюють у хабарництві, крадіжках та нанесенні тілесних ушкоджень.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Речниця головного управління прокуратури у Львівській області Мар’яна Гайовська підтвердила, що працівники прокуратури у неділю вночі затримали трьох поліцейських за підозрою в отриманні неправомірної вигоди.

«Йдеться про працівників чергової частини відділу моніторингу одного з відділів поліції ГУНП Львівщини, які здійснювали свою протиправну діяльність на території залізничного вокзалу Львова. Вони вимагали та отримали неправомірну вигоду за непритягнення до адміністративної відповідальності у розмірі 8000 грн», – пояснила Мар’яна Гайовська.

За її словами, зафіксовано близько 20 епізодів скоєння злочинів поліцейськими цього відділу.

«Серед них і катування подорожуючих, вимагання і отримання неправомірної вигоди. На цей час завершено проведення невідкладних слідчих дій та обшуків за адресами проживання 13 поліцейських, під час яких вилучено грошових коштів на суму близько 5000 доларів та особисті речі пограбованих осіб», – уточнила речниця прокуратури Львівщини.

За інформацією журналістів «Форпосту», загалом затримали шість правоохоронців, однак після допитів трьох із них відпустили.