Вам шкода, що Катю не розчинили в кислоті, – батько Катерини Гандзюк обурений діями прокурорів

У інтернеті опублікували протоколи судово-медичної експертизи тіла Катерини Гандзюк. Це надзвичайно обурило батька вбитої херсонської активістки. Особливо через те, що «автори «зливу» – не папараці, не журналюги-авантюристи, а генеральний прокурор країни та його помічник».

«Жах, огида, біль. Я не хочу, щоб півсвіту читало, який у Каті був мозок, печінка, нирки. Це аморально, дико, неприпустимо«, – написав Віктор Гандзюк на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Вбивство Гандзюк: суд відпустив підозрюваного Павловського під домашній арешт

Він назвав оприлюднення протоколів судово-медичної експертизи тіла своєї дочки розголошенням матеріалів досудового слідства, «наругою над пам’яттю Каті«. І пообіцяв не баритися з позовом до суду з цього приводу.

Винними у «зливі» інформації у мережу батько Гандзюк назвав Юрія Луценка та його помічника: «Не папараці, не журналюги-авантюристи, а генеральний прокурор країни та його помічник. Як лікар питаю: а ви хотіли б, щоб в інтернеті опублікували гінекологічний стан ваших дружин?»

Зверніть увагу: активісти пікетували будинок Луценка через останні події у справі Гандзюк

Але особливе обурення Віктора Гандзюка викликало інтерв’ю прокурора у справі про вбивство Гандзюк Володимира Парового, опубліковане виданням «Цензор.НЕТ».

Прочитав ваше інтерв’ю, пане Паровий. Я розумію, вам шкода, що Катю не розчинили в кислоті, як Джамаля Хашоггі. Вам було б простіше. Ви відбілюєте вбивць, як можете. Чому?
– написав Гандзюк.

При цьому заяви прокурора про брак доказів ще зрозуміти можна, але от коли прокурор замість адвокатів переконує суд у відсутності умислу на вбивство – ні.