У Києві через проблеми з дахом спорткомплексу перервали баскетбольний матч

У Києві матч Вищої Ліги між «Київ-Баскет-2» та «Тернопіль-ТНЕУ» було перервано через технічні причини – почав протікати дах спорткомплексу.

За повідомленням на сайті Федерації баскетболу України, у неділю, 20 січня, у матчі «Київ-Баскет-2» – «Тернопіль-ТНЕУ» «конденсат, що накопичився на даху Спорткомпексу «Меридіан» через перепад температур, спричинив опади вологи на майданчик. Судді вирішили, що продовжувати матч з ризиком отримати неігрові травми для учасників протистояння, не має сенсу». Відтак поєдинок було перервано у другій чверті. На той момент «Київ-Баскет-2» вів у рахунку 35:21.

Читайте також: Стали відомі всі учасники баскетбольного Матчу зірок

Перенести гру до іншої зали теж не було змоги. За словами тренера тернопільської команди, у них були квитки на поїзд о 14:28, здати які було проблематично.

«Було прийнято рішення припинити гру через неможливість проводити її. Це було небезпечно для учасників змагань і могло завдати їм травм. Відтак, Директорат протягом найближчих трьох робочих днів прийме рішення щодо долі цього матчу», – заявила заступниця генерального секретаря ФБУ Лариса Шабанова.