Сьогодні в Польщі стартує юніорський ЧС-2019 з футболу серед збірних U-20

Сьогодні, 23 травня, в Польщі стартує чемпіонат світу з футболу серед юніорських збірних, сформованих з гравців віком до 20 років.

24 команди з шести конфедерацій розподілені на шість квартетів. Збірна України потрапила до групи D. Суперниками підопічних Олександра Петракова є збірні США, Катару та Нігерії, повідомляє ffu.ua.

Матчі світової першості 2019 року (U-20) у Польщі проходитимуть в шести містах із 23 травня до 15 червня. Фінальний поєдинок відбудеться в Лодзі 15 червня.

Картинки по запросу картинки Футбол U-20 ЧС-2019 у Польщі

Склад груп чемпіонату світу 2019 року (U-20)

Група A: Польща, Колумбія, Таїті, Сенегал.

Група B: Мексика, Італія, Японія, Еквадор.

Група C: Гондурас, Нова Зеландія, Уругвай, Норвегія.

Група D: Катар, Нігерія, Україна, США.

Група E: Панама, Малі, Франція, Саудівська Аравія.

Група F: Португалія, Корея, Аргентина, ПАР.

Картинки по запросу картинки Футбол U-20 ЧС-2019 у Польщі

Календар матчів у групі А

23.05.2019. Таїті – Сенегал. 19.00 (Люблін).

23.05.2019. Польща – Колумбія. 21.30 (Лодзь).

26.05.2019. Сенегал – Колумбія. 19.00 (Люблін).

26.05.2019. Польща – Таїті. 21.30 (Лодзь).

29.05.2019. Сенегал – Польща. 21.30 (Лодзь).

29.05.2019. Колумбія – Таїті. 21.30 (Люблін).

Календар матчів у групі В

23.05.2019. Мексика – Італія. 19.00 (Гдиня).

23.05.2019. Японія – Еквадор. 21.30 (Бидгощ).

26.05.2019. Мексика – Японія. 16.30 (Гдиня).

26.05.2019. Еквадор – Італія. 19.00 (Бидгощ).

29.05.2019. Еквадор – Мексика. 19.00 (Гдиня).

29.05.2019. Італія – Японія. 19.00 (Бидгощ).

Календар матчів у групі С

24.05.2019. Гондурас – Нова Зеландія. 19.00 (Люблін).

24.05.2019. Уругвай – Норвегія. 21.30 (Лодзь).

27.05.2019. Гондурас – Уругвай. 19.00 (Люблін).

27.05.2019. Норвегія – Нова Зеландія. 21.30 (Лодзь).

30.05.2019. Нова Зеландія – Уругвай. 19.00 (Лодзь).

30.05.2019. Норвегія – Гондурас. 19.00 (Люблін).

Календар матчів у групі D

24.05.2019. Катар – Нігерія. 19.00 (Тихи).

24.05.2019. Україна – США. 21.30 (Бельсько-Бяла).

27.05.2019. Катар – Україна. 19.00 (Тихи).

27.05.2019. США – Нігерія. 21.30 (Бельсько-Бяла).

30.05.2019. Нігерія – Україна. 21.30 (Бельсько-Бяла).

30.05.2019. США – Катар. 21.30 (Тихи).

Календар матчів у групі Е

25.05.2019. Панама – Малі. 19.00 (Бидгощ).

25.05.2019. Франція – Саудівська Аравія. 19.00 (Гдиня).

28.05.2019. Панама – Франція. 19.00 (Бидгощ).

28.05.2019. Саудівська Аравія – Малі. 21.30 (Гдиня).

31.05.2019. Малі – Франція. 19.00 (Гдиня).

31.05.2019. Саудівська Аравія – Панама. 19.00 (Бидгощ).

Календар матчів у групі F

25.05.2019. Португалія – Корея. 16.30 (Бельсько-Бяла).

25.05.2019. Аргентина – ПАР. 21.30 (Тихи).

28.05.2019. Португалія – Аргентина. 19.00 (Бельсько-Бяла).

28.05.2019. ПАР – Корея. 21.30 (Тихи).

31.05.2019. Корея – Аргентина. 21.30 (Тихи).

31.05.2019. ПАР – Португалія. 21.30 (Бельсько-Бяла).

Картинки по запросу картинки Футбол U-20 ЧС-2019 у Польщі

1/8 фіналу

1. 02.06.2019. 1В – 3 А/С/D. 18.30 (Гдиня).

2. 02.06.2019. 2А – 2С. 21.30 (Лодзь).

3. 03.06.2019. 1С – 3 А/B/F. 18.30 (Люблін).

4. 03.06.2019. 1D – 3 B/E/F. 18.30 (Тихи).

5. 03.06.2019. 1A – 3 C/D/E. 21.30 (Лодзь).

6. 04.06.2019. 2B – 2F. 18.30 (Люблін).

7. 04.06.2019. 1E – 2D. 18.30 (Бидгощ).

8. 04.06.2019. 1F – 2E. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/4 фіналу

9. 07.06.2019. Переможець 2 – переможець 5. 16.30 (Лодзь).

10. 07.06.2019. Переможець 1 – переможець 8. 19.30 (Тихи).

11. 08.06.2019. Переможець 7 – переможець 4. 18.30 (Гдиня).

12. 08.06.2019. Переможець 6 – переможець 3. 21.30 (Бельсько-Бяла).

1/2 фіналу

13. 11.06.2019. Переможець 9 – переможець 10. 18.30 (Гдиня)

14. 11.06.2019. Переможець 11 – переможець 12. 21.30 (Люблін).

Матч за третє місце

15. 14.06.2019. Переможений 13 – переможений 14. 21.30 (Гдиня).

Фінал

16. 15.06.2019. Переможець 13 – переможець 14. 19.00 (Лодзь).

Примітка: час – київський (місцевий – мінус одна година).