Qatar Airways може запустити рейси до Львова

Один з провідних авіаперевізників світу – Qatar Airways планує почати виконувати регулярні рейси до «Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького». Наразі аеропорт веде переговори з авіакомпанією, а також очікує візиту її представників.

Про це повідомила гендиректорка аеропорту Тетяна Романовська на брифінгу в Міністерстві інфраструктури.

Читайте також: Як розвиватиметься «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» у 2019 році

Вона наголосила, що пріоритетним напрямком розвитку є повітряне сполучення між Україною та країнами Азії. 

Ми ведемо переговори з авіакомпанією Qatar Airways та очікуємо наприкінці лютого візит представників цієї авіакомпанії,
– додала Романовська.

Також гендиректорка зазначила, що у ході перевірки представники мають оцінити стан аеропорту. 

Що відомо про Qatar Airways?Це національна авіакомпанія Катару, що базується у столиці країни місті Доха. Вона виконує рейси у 144 пункти призначення, з яких всі є міжнародними. Qatar Airways входить до списку семи авіакомпаній, що мають найвищий п’ятизірковий рейтинг за версією британського агентства Skytrax. Також авіаперевізник є стартовим замовником літака Airbus A350-900. Усього флот компанії налічує 213 повітряних суден, з них 94 Boeing різної модифікації, а 119 – Airbus.

Під час прес-конференції, 5 лютого, міністр інфраструктури України Володимир Омелян разом з керівниками аеропортів «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», «МА «Львів» ім. Данила Галицького» та КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» обговорили плани з розвитку авіаційної галузі на 2019 рік.