Президент Зеленський звільнив посла в США Чалого та очільників дипустанов у понад 10 країнах

Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення 11 послів.

Документ опубліковано на сайті глави держави.

Зеленський звільнив Валерія Чалого з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполучених Штатах Америки, а також з посад Посла України в Антигуа і Барбуді та Посла України в Республіці Тринідад і Тобаго за сумісництвом. 

Звільнили Сергія Паська з посади посла в Йорданському Хашимітському Королівстві, Юрія Дюдіна з посад посла в Аргентинській Республіці, в Республіці Парагвай, Уругвай та Республіці Чилі за сумісництвом. 

Звільнили Тетяну Іжевську з посад посла України у Ватикані та при Суверенному військовому Ордені Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти за сумісництвом, Валентина Шевальова з посади посла у Туркменистані, Бориса Гуменюка з посади посла України в Республіці Кіпр.

Олексія Шовкопляса звільнили з посад посла в Соціалістичній Республіці В’єтнам та в Королівстві Камбоджа за сумісництвом. Петра Литвина звільнили з посади посла в Республіці Вірменія.

Ярослава Коваля звільнили з посади посла Мароко, Тараса Кузьмича  з посади посла  Південно-африканської республіки, Валерія Александрука з посади посла Нігерії, Гани, Беніна, Сьєрра-Леоне.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента оголосили про оновлення дипломатичного складу