Нацкорпус виявив агітаційний штаб Ківалова в одному з вузів Одеси

Кандидат в народні депутати Сергій Ківалов, який балотується самовисуванцем по округу №135 в Одесі, організував виборчий штаб в будівлі одеського Міжнародного гуманітарного університету, а студентів використовує в якості агітаторів, повідомляє Цензор.

Представники політичної партії «Національний корпус» відвідали штаб Ківалова після того, як до них звернулися студенти вузу, які поскаржилися на те, що адміністрація змушує їх агітувати за нардепа.

Наразі відомо, що до агітації також примусово залучають викладачів університету.

Співробітники Ківалова, що знаходилися в штабі, намагалися заперечувати звинувачення в незаконному використанні адмінресурсу і примусі до політичної агітації студентів. Однак вони відмовилися пояснити, чому штаб знаходиться в будівлі університету, керівником якого значиться кандидат у нардепи.

У Нацкорпусі дії адміністрації Міжнародного гуманітарного університету назвали такими, що мають ознаки порушення ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем. На підставі цього представники політичної партії викликали в штаб Ківалова поліцію і склали відповідну заяву, а також направили звернення в НАБУ.

Зазначимо, що нардепа Ківалова не вперше звинувачують у використанні студентів та адмінресурсу для політичної агітації.