Апеляцію на продовження арешту Єфремова розглянуть у Києві

Верховний суд постановив скерувати апеляційну скаргу захисників колишнього голови парламентської фракції «Партія регіонів» Олександра Єфремова до Київського апеляційного суду.

Про це повідомляє Верховний суд України на сторінці у Facebook.

«Захисники О. Єфремова подали до Луганського апеляційного суду апеляційну скаргу на ухвалу Старобільського районного суду Луганської області від 19 червня 2019 року щодо продовження строку тримання під вартою. З огляду на те, що в Луганському апеляційному суді неможливо визначити колегію суддів для розгляду зазначеної апеляційної скарги, цей суд у порядку ст. 34 Кримінального процесуального кодексу України звернувся з відповідним поданням до Верховного Суду. Верховний Суд задовольнив подання, направивши справу до Київського апеляційного суду для розгляду скарги щодо продовження строку тримання під вартою О. Єфремова», – йдеться у повідомленні.

Раніше народний депутат, лідер партії «Наші» Євгеній Мураєв заявив, що Єфремова включать у першу десятку списку «Опоблоку». У ЦВК повідомили, що «Опоблок» не може включити екс-регіонала Єфремова до свого передвиборчого списку.

загрузка…