Абромавічус очолив наглядову раду «Укроборонпрому»

Екс-міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус обраний головою наглядової ради держконцерну «Укроборонпром».

Крім того, Абромавічус очолить тендерний комітет з проведення міжнародного аудиту, повідомили в прес-службі держконцерну.

За його словами, за останні кілька років «Укроборонпром» зробив кілька успішних кроків у сфері реформування.

«Але в той же час деякі інші українські державні компанії зробили більше. Тому у нас є багато завдань, які ми повинні виконати якнайшвидше. І одна з найбільш пріоритетних з них – проведення аудиту «Укроборонпрому», – зазначив новий глава наглядової ради держконцерну.

Абромавічус зазначив, що держконцерн вирішив провести міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств концерну тільки за 2018-2019 роки через обмежених коштів.

«Ми очікуємо, що вже у вересні буде обраний переможець торгів, який почне аудит «Укроборонпрому». За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців… Водночас ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014 року, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться чекати роками. По-друге, виділених урядом 32,5 млн гривень на це просто не вистачає», – розповів новий глава наглядової ради держконцерну.

Як відомо, президент Володимир Зеленський 9 липня ввів до складу наглядової ради концерну «Укроборонпром» Давида Арахамію і Андрія Загороднюка за згодою.